ТрансЛюкссистема керування вантажним транспортом

ТрансЛюкс - зручне і просте у використанні програмне забезпечення для фірми з вантажних перевезень, розроблене для Вас студією програмних рішень Pancodix. Система управління вантажним транспортом (Transport Management System, TMS), що дозволяє автоматизувати весь бізнес-ланцюжок вантажних перевезень, від пошуку замовлення до його виконання.

Система призначена для:

  • відстеження місцезнаходження машин в реальному часі;
  • автоматичного аналізу вхідних поштових розсилок бірж вантажоперевезень;
  • автоматичного пошуку найближчих до вантажів вільних машин;
  • організації праці диспетчерів, автоматизації рутинних процедур;
  • швидкого формування і надсилання пропозиції вантажовідправнику / брокеру;
  • автоматичних сповіщень вантажовідправника / брокера про хід виконання замовлення та поточне місцезнаходження вантажу;
  • контролю за виконанням замовлень водіями.


Як це працює?

Трекінг машин

Жодних додаткових пристроїв - тільки телефони водіїв. Всі водії встановлюють на свої телефони спеціальний додаток (iOS або Android). Додаток періодично обмінюється інформацією з сервером. Якщо водій встановлює в додатку статус "доступний" (тобто готовий до нового завдання), додаток періодично відправляє на сервер його місцезнаходження (сервер також може запитувати пристрій водія про його місцезнаходження). Зібрана таким чином інформація зіставляється з географічної базою даних, і представляється диспетчеру або наочно, у вигляді карти (використовується сервіс Mapbox), або у вигляді таблиці, де місцезнаходження машин вказується по найближчому населеному пункту. Таким чином диспетчер в будь-який момент бачить, де знаходяться машини, що є в його розпорядженні.

Аналіз вхідної пошти

Поштова підсистема здатна аналізувати вхідну пошту в реальному часі, навіть якщо потік складає понад 100 повідомлень за хвилину. Оскільки кожна біржа (агрегатор), що розсилає заявки на перевезення, має свій власний формат електронного листа, система адаптується під формат листів потрібних замовнику розсилок на стадії налагодження готового рішення. Проаналізований масив інформації представляється диспетчеру у впорядкованої табличній формі. З цих даних витягується інформація про географічне положення точки завантаження, і зіставляється з місцезнаходженням вільних машин. Диспетчер відразу бачить, чи є поблизу від того чи іншого вантажу вільні машини, і на якій відстані знаходиться найближча машина.

Відправлення пропозицій

Система автоматично надає диспетчеру інформацію про те, які вільні машини перебувають поблизу від вантажів, що очікують на перевезення. Завдяки цьому диспетчер може швидко приймати рішення, якими заявками слід займатися в першу чергу. Відкривши потрібну заявку, диспетчер може швидко розрахувати реальний кілометраж, вартість перевезення та винагороду водія, і прямо з форми обробки заявки відправити пропозицію вантажовідправнику (брокеру). Ви будете першим, хто запропонує вантажовідправнику свої послуги - а значить з високою ймовірністю обійде своїх конкурентів.

Контроль виконання

Після того, як замовлення сформовано і на нього призначена машина, система автоматично контролює:

  • чи встигає машина в точку навантаження до заданого часу;
  • чи витримує водій середню шляхову швидкість;
  • чи встигає водій в точку призначення до заданого часу.

Диспетчер бачить в своєму терміналі виділеними кольором машини, що запізнюються. Це дозволяє приймати оперативні рішення (наприклад попросити водія прискоритися; або призначити іншу машину, якщо машина не встигає на завантаження). Водій в своєму мобільному додатку відзначає етапи виконання замовлення: прибув в точку навантаження, відправився, прибув, розвантажився. Система автоматично відправляє вантажовідправнику / брокеру на e-mail повідомлення про етапи виконання замовлення; а також через задані проміжки часу відправляються звіти про поточне місцезнаходження вантажу.Що це дає?

Ефективність роботи диспетчерів

Система автоматично вирішує завдання з аналізу вхідних пропозицій та пошуку вільних машин, здатних швидко дістатися до місця завантаження і взяти вантаж. Це вивільняє диспетчера для інших операцій, підвищує швидкість обробки вхідної інформації.

Система автоматично інформує замовника про етапи проходження рейсу і поточні координати вантажу. Диспетчер таким чином звільняється від рутинної роботи з листування із замовником.

Проходження рейсу візуалізується для диспетчера на карті, з відмітками часу проходження контрольних точок. Це дає диспетчеру володіння оперативною інформацією в наочному вигляді.

Ефективність використання автопарку

Система автоматично знаходить вільні машини, що знаходяться поблизу до вантажу. Таким чином зводиться до мінімуму простої машин в очікуванні вантажу, а також зменшується ризик запізнення машини до місця завантаження.

Відстеження місцезнаходження машин відбувається автоматично через задані проміжки часу; є можливість також в будь-який момент оновити місцезнаходження будь-якої машини.

Водій, за допомогою спеціального мобільного додатку, одним натисканням кнопки доповідає про прибуття на місце завантаження, відправлення, прибуття, розвантаження. Ця інформація фіксується і автоматично повідомляється замовнику. Також повідомляється супутня інформація: кількість вантажу, номер накладної, відповідальна за завантаження / розвантаження особа і т.д.


Інтерфейс програми

Термінал диспетчера побудований у вигляді веб-додатку, що дає можливість використовувати його на будь-якому комп'ютері з будь-якою операційною системою, в будь-якому сучасному веб-браузері. Інтерфейс терміналу досить інтуїтивний і не вимагає високої кваліфікації для його швидкого опанування.

Каталог машин

Тут здійснюється керування обліковими записами машин, що є у розпорядженні фірми.

Доступні машини

Оператор бачить доступні машини в табличному вигляді та на карті, основні властивості машин, їх місцезнаходження та актуальність гео-інформації.

Вхідні заявки

Оператор бачить інформацію з поштових розсилок в упорядкованому вигляді. Також система відображає наявність вільних машин поблизу, та відстань до найближчої з них.

Відправлення пропозиції

Відкривши вхідну заявку, оператор бачить доступні найближчі машини, одну з яких вибирає. Тут же система виконує розрахунок фактичного кілометражу. Оператору лишається тільки визначити ціну та швидко відправити пропозицію брокеру.

Активні замовлення

Оператор бачить всі активні замовлення. Система підсвічує машини, що запізнюються. Маршрут будь-якого замовлення візуалізується на карті, з фіксацією часу проходження.


Сконтактуйте с нами

Напишіть нам, якщо у Вас виникли питання, або Ви бажаєте придбати програму, або ознайомитися з демо-версією:Також Ви можете зателефонувати нам: +380 (67) 279-7936 (доступні WhatsApp та Viber).